Kujdes: Versioni i provës StreamQ është kthyer! Merrni provën tuaj falas sot.

zona e klientit Filloni provën falas
Screens

Shijoni të ardhmen e televizionit

Filloni provën falas Abonohuni në

100% FALAS PA KARTE KREDITI.

E përputhshme me të gjitha pajisjet
Smart TV
Smart TV
Smart TV
Smart TV

Njihuni me StreamQ.tv

Rrjeti më i madh IP TV në botë

Kanale HD 4K

Merrni qasje ne nje zgjedhje premium prej mbi 15,000 kanaleve IPTV me rezolute te larte nga e gjithe bota.

Latest Movies & Series

Nje zgjedhje e madhe prej mbi 120,000 filmave, serialeve dhe emisioneve televizive. Ne e mbajme biblioteken tone te fresket me shtesa te reja cdo dite.

7/24 Support

Merrni instalimin dhe transmetimin e shpejte dhe te thjeshte me tutoriale tona te plota dhe mbeshtetjen live ne chat.

RRjeti IP-TV me i Stabil dhe me i Madh ne Bote

Eksploroni perfundimin me te mire ne argëtimin me televizionin ne direkte me streamQ, qe ofron nje zgjedhje te gjere kanalash dhe permbajtje nga disa nga rrjetet dhe transmetuesit me te medhenj ne bote.

Me mbi 15,000 kanale televizive direkte dhe mbi 120,000 tituj on-demand, streamQ permban 18 gjuhe dhe 150 vende, duke ofruar ate qe ka me te mire ne sport, filma, seriale, emisione per femije, lajme, muzike dhe me shume.

Zbuloni emisionet tuaja te reja te preferuara dhe shijojini me kualitet te larte me zgjedhjen e pa krahasim te permbajtjes se streamQ.

Pse streamQ.tv

99.9% Garanci në kohë pune

Në shërbimin tonë, ne krenohemi që u ofrojmë klientëve tanë një përvojë transmetimi të besueshme dhe të pandërprerë. Ne e kuptojmë se koha e funksionimit është thelbësore për klientët tanë, dhe kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një garanci 99,9% në kohë.

Serverët tanë janë të vendosur në lokacione të shumta dhe ne përdorim teknologjinë më të fundit për të siguruar që shërbimi ynë të mbetet i qëndrueshëm dhe i aksesueshëm në çdo kohë.

Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë shërbimin dhe përvojën më të mirë të mundshme, dhe garancia jonë 99,9% në kohë është vetëm një mënyrë për ta bërë këtë. Ne dëshirojmë që ju të jeni në gjendje të shijoni filmat, shfaqjet televizive dhe serialet tuaja të preferuara pa ndërprerje dhe jemi të bindur se garancia jonë në kohën e duhur do t'ju ofrojë besueshmërinë dhe stabilitetin që ju nevojitet.

Auckland
Sydney
Tokyo
Mumbai
Rome
Moskow
Stockholm
Los Angeles
San Francisco

Udhëzues Gjithëpërfshirës Elektronik
Programi (EPG)

StreamQ e çon përvojën tuaj IPTV në nivelin tjetër me një Udhëzues të përmirësuar Elektronik të Programit (EPG). Zhytuni në oraret e kanaleve, detajet e programit dhe më shumë për navigim të lehtë. Thuaj lamtumirë kërcimit të kanalit dhe shijo televizorin e thjeshtë me EPG-në e avancuar të StreamQ. Shijoni IPTV si kurrë më parë.

  • Programe gjithëpërfshirëse: Qasuni në programe të detajuara të kanaleve.
  • Detajet e programit: Përshkrime të detajuara të programit për një përzgjedhje të mirë-bazuar të programeve.
  • Lundrim pa probleme: Shfletoni kanalet pa mundim me veçorinë intuitive EPG të StreamQ.
Filloni provën falas

Akses ne mbi 15,000 kanale ndërkombëtare

Sherbimi streamQ ofron mbulim ne me shume se 100 vende, duke perfshire Mbretërinë e Bashkuar, SHBA-në, Kanadanë, Spanjën, Gjermaninë, Francën, Italinë, Kinën, Japoninë, Brazilin, Ameriken Latine, vendet arabe dhe shume me shume! Me qasje ne kanale HD televizive ne disa gjuhe, ju mund te shijoni permbajtje te cilesise se larte pa nevojen per te perdorur faqe te internetit per te shikuar, ose te perdorni VPN, pa marr parasysh ku ndodheni ne bote.

Filloni provën falas

Mijëra Filma të Rënë Në Sy

Pse të shpenzoni më shumë se $20 në muaj vetëm për shërbime transmetimi filmash, kur mund të hyni në një bibliotekë të gjerë Video-on-Demand me libra të fundit, klasikë, dhe gjithçka mes tyre për aq sa $9 në muaj? Me bibliotekën e shërbimit streamQ për filma të klasit të lartë, ju mund të kërkoni dhe shikoni një koleksion të gjerë filmash nga çdo pajisje. Biblioteka është e organizuar me kujdes sipas titujve, zhanreve, datave të lëshimit dhe më shumë, duke bërë që të jetë më e lehtë se kurrë të gjeni atë që kërkoni.

Filloni provën falas

Sezonet e Plotë të Serive Tuaja të Preferuara

Jeni gati të futeni në seri televizive të preferuara nga rrjetet kryesore, kompanitë e kabllit të klasit të lartë dhe platformat e transmetimit? shërbimi streamQ, ofruesi kryesor i IPTV, ju ka mbuluar. Me bibliotekën tonë VOD, mund të hyni në të gjitha episodet e fundit të seriave aktuale sa më shpejt të jenë ato në dispozicion. Dhe, nëse humbet një prej serive tuaja të preferuara ose dëshironi të riktheheni në disa klasika, shërbimi ynë IPTV ka një zgjedhje të gjerë komedish klasike, dramash, aventurash dhe operash myslimanë, midis zhanreve të tjera, të gjitha në dispozicion me një klikim!

Filloni provën falas

Zgjidhja Ultimative e Transmetimit për Fansat e Sportit

Përgatituni për të shijuar të gjitha ngjarjet tuaja të preferuara sportive me serverin tonë të plotësueshëm IPTV! Ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të kënaqur dëshirat tuaja të sportit, me qindra ngjarje në drejtimin e zgjedhjes duke përfshirë ndeshje ndërkombëtare futbolli, betejat më të mëdha, Superbowl, dhe kriketin, të gjitha në dispozicion pa nevojën për paketa sportive të shtrenjta. Nga futbolli NFL deri te Champions League dhe Formula 1, shërbimi streamQ është një mjet i domosdoshëm për të gjithë entuziastët e sportit që duan të mbeten të azhurnuar me ngjarjet e fundit. Mos humbni emocionet!

Filloni provën falas

Shikoni nga Televizori Juaj, PC, Tablet ose Telefon

A jeni lodhur nga kufizimet në disa kanale televizive në televizorin tuaj? Shërbimi IPTV ynë ju jep akses në më shumë se 15,000 kanale, filma, sporte dhe emisione televizive, pa kabuj të ndërlikuar që ju lidhin. Me një lidhje interneti, ju mund të shijoni të gjithë argëtimin që dëshironi. Shërbimi streamQ është i kompatueshëm me çdo pajisje mobile, kompjuter ose Smart TV, duke ju dhënë lirinë për të shikuar shfaqjet tuaja të preferuara kudo që jeni. Nëse keni një televizor më të vjetër, nuk ka problem! Shërbimi ynë është i kompatueshëm me pajisje si kutitë Android dhe Amazon Fire Sticks, duke ju dhënë qasje të pakufizuar për vetëm $ 9 në muaj

Filloni provën falas

Transmetimi i çmimeve premiumQ

  • Aktivizimi i shpejtë
  • Elektronischer Programmführer (EPG)
  • Mbi 15,000 kanale HD/4K
  • Mbi 120,000 Filma & Serial
  • Bandwith i pa kufizuar
  • I rritur
  • Mbështetje 24/7

Krahaso me streamQ

Ofruesit e tjerë
streamQ.tv
kanale të drejtpërdrejta
FHD/4K
8.000+
21.000+
Filma & Seriale
VOD shumëgjuhëshe e përditësuar
30.000+
70.000+
sistem antifriz
Nuk ka më buffering me StreamQ
Mbështetje pas shitjes
Çdo klient është shumë i vlefshëm për ne
I KUFIZUAR
Udhëzuesi elektronik i programit (EPG)
EPG e përmirësuar e StreamQ
I KUFIZUAR
99,9% garanci në kohë pune
Serverët tanë janë të vendosur në shumë vende
-
M

Martin Dixon reviewed streamQ.tv

"I have tried others for my IPTV none compare to the quality and customer service. Streamq.tv has provided. really can’t say enough, give them a 24 hour try you will see. I am very happy."

D

Dewey Curtis reviewed streamQ.tv

"I was hesitant to try another streaming service, but I'm so glad I gave StreamQ a chance. The selection of content is huge, and I can always find something new to watch. The pricing is also very reasonable compared to other services and stream is top quality thanks recommended to all my friends"

S

Sarib Mahmood reviewed streamQ.tv

"Tried the service for trial first and was really impressed with the service. Went ahead and got the package for 3 months. Have tried other services before but this one seems really stable, and not any issue."

M

Mike reviewed streamQ.tv

"Responsive customer service. Easy to use, tons of channels from streaming to live sports. Setup sounds scary but the team will provide an easy step by step guide and answer any questions you have. Best part is it is very very affordable compared to many options like YTV, Hulu Live, ect. Definitely recommend it."

M

Mohammed reviewed streamQ.tv

"I've had many iptv services,and they are pretty much the same,until I came across StreamQ.tv. Their service was nothing short of amazing! They want you to have the best experience. You must give them a try,you won't regret it!"

G

GG reviewed streamQ.tv

"it's my third tv provider over the past two years and for the first time in my life I managed to watch the entire football game without one lag or need to restart the app. The customer support is responsive"

Provoni StreamQ falas

Me mbi 20,000 kanale televizive të drejtpërdrejta dhe 120,000+ përmbajtje sipas kërkesës, streamQ mbulon 18 gjuhë dhe 150+ vende, duke ju sjellë më të mirat në sport, filma, seri televizive, shfaqje për fëmijë, lajme, muzikë dhe më shumë.

20K+ Live TV-Kanäle

70K+ VOD shumëgjuhëshe e përditësuar

Filloni provën falas
100% FALAS PA KARTE KREDITI.

Kontaktieren Sie uns, wenn Sie Hilfe benötigen

Frequently Asked Questions

Ne ofrojmë mbi 20,000 kanale HD në 18 gjuhë dhe në 195 vende.

Biblioteka jonë përfshin mbi 120,000 filma, emisione televizive dhe seriale me mbështetje për shumë gjuhë. Ne përditësojmë serverët tanë çdo ditë, kështu që titujt e rinj shtohen vazhdimisht në koleksionin tonë.

Po, ne ofrojmë një provë falas të shërbimit tonë për të dhënë mundësinë për klientët potencialë ta provojnë para se të pajtohen me një abonim. Periudha jonë e provës falas zgjat 12 ose 24 orë.

Jo, kjo nuk është e mundur. Përdorimi i disa lidhjeve me një llogari të vetme mund të bllokojë emrin tuaj të përdoruesit dhe adresën tuaj IP. Megjithatë, ju mund të blini një lidhje shtesë kundrejt një tarife shtesë.

Shumica e elementeve të rrjeteve IP janë nën kontrollin e cilësisë së shërbimit. Ne gjithmonë mbajmë nivelin e dëshiruar të performancës.

Rrjedhat tona IPTV përdorin teknologjinë H264 më të fundit, ofrojnë kompresionin dhe cilësinë më të mirë. Madhësitë e rrjedhës IPTV janë rreth 8 Mbit. Megjithatë, kur ndryshoni kanale, protokolli H264 mund të rritet për një kohë të shkurtër për t'u treguar figurën, kjo është arsyeja pse kërkohet një shpejtësi minimale e lidhjes së internetit prej 16 Mbit, 30 Mbit për kanale HD.

Çfarë pajisjesh mbështesim?

Jo, ju do të lidheni me serverët tanë përmes internetit dhe nuk do të keni nevojë për pajisje satelitore.

Cilat janë avantazhet e IPTV?

Në përgjithësi, ka dy sisteme themelore të IPTV-së të disponueshme për të furnizuar material për IPTV. Ajo mund të drejtohet përmes materialit të transmetimit për shumë persona në të njëjtën kohë, ose mund të përdoret për të ofruar video-on-demand ku materiali ofrohet zakonisht një abonuesi të vetëm që ka kërkuar atë element specifik. Sistemi bazohet në një kuti të dekodimit (set-top box) dhe komponente të tjera të nevojshme.

Sot, në epokën e teknologjisë, ka shumë mënyra që materialet televizive mund të furnizohen. Një nga sistemet më të mira që ka një ndikim të madh është IPTV. Siç tregon emri, IPTV, e njohur si Televizion i Protokollit të Internetit, krijohet përmes përdorimit të Protokollit të Internetit dhe shërbimi është i zakonshëm të përdoret në sinkronizim me telekomunikacionet për të cilat lidhjet e gjerëbandhura janë të shpërndara gjerësisht, çdo shërbim që sjell të dhëna të paketizuara mund të përdoret.

Dhënia e një bilete për aktivizimin e llogarisë ose ndihmën teknike do të përgjigjet ndërmjet 1 deri në 2 orë. Megjithatë, ne synojmë të përgjigjemi brenda një ore pas marrjes së biletave të përmendura. Por gjatë orëve të ngarkuara, kjo mund të zgjasë deri në 24 orë.

Filloni provën falas

Filloni provën tuaj falas sot dhe përjetoni transmetimin me cilësi të lartë të shërbimit tonë IPTV. Me akses në një përzgjedhje të madhe kanalesh të drejtpërdrejta dhe përmbajtje sipas kërkesës.

Filloni provën falas
100% FALAS PA KARTE KREDITI.

Kontaktieren Sie uns, wenn Sie Hilfe benötigen